Venkovní dveřní kliky

štítové kování COSLAN 897 - NerezCoslan 897 – nerezová klika

Tato klika patří k nejlevnějším klikám, které u nás můžete najít. Její nerezové provedení však nabízí za nízkou cenu kvalitní zpracování, dlouhou životnost a vhodné umístění i pro velmi frekventovaná místa. Tato klika nabízí zajímavý design a malou údržbu. Materiál, z kterého je tato klika vyrobena, je kvalitní ušlechtilá nerezová ocel, mechanika je uložena v pozinkovaném pouzdře.

Výběrem této kliky vytvoříte zajímavý design vašich dveří, ať již vstupních, nebo interiérových. Díky kvalitě použitého materiálu a ceně výrobku se stává tato klika příjemným řešením. Jedná se o štítové kování, jehož štítek má hranatý tvar. Klika je naopak oblá a velmi příjemná k častému používání.

klika TI - FAVORIT SPECIAL - 2005 - Broušená nerezFavorit special 2005

Tato klika je vyrobena z nerezové ušlechtilé oceli. Díky tomu je velmi odolná proti jakémukoliv mechanickému poškození. Přestože splňuje nejvyšší nároky a umožňuje umístění na vysoce frekventovaná místa, patří mezi nejlevnější výrobky, které u nás najdete.Tuto kliku si vybírají lidé, kteří mají raději oblé tvary, které má štítek. Jedná se tedy o štítové kování. Navíc jeho klika je velmi příjemná k používání.

Štítové kování BERLIN - Kovaná šedočernáBerlin – kovaná klika

Tento typ kliky je velmi výrazný. Hodí se k různým retro brankám, ale i ke vstupním dveřím. A to nejen domu, ale i bytu nebo obchodu. Její design je velmi zajímavý a umístěním této kliky tak můžeme vyzdvihnout typ našeho bydlení nebo podnikání. Díky této klice, která je nabízena v černé povrchové úpravě navíc s patinovým stříbrem, bude váš domov něčím výjimečný. Navíc, cena této kliky je mnohonásobně nižší, než to, jak vypadá.

Tato klika je vysoce odolná vůči různým povětrnostním vlivům, jako je mráz, déšť, sníh nebo vítr. Hodí se tak kamkoli. Navíc nabízí velkou životnost, což jistě každý majitel ohodnotí.

TI - DK-DACAPO - R 791 - Chrom lesklý / broušená nerezDacapo – R 791/A

Tato klika je zvláštní svým unikátním výzorem. Patří mezi krásné a zajímavé kliky, a přesto její cena patří k nejnižším. Je vyrobena z lesklého chromu a nerezu a právě díky tomuto složení vypadá velmi exkluzivně. Její životnost je velmi vysoká, navíc je odolná proti mechanickému poškození i proti povětrnostním vlivům. Rozety jsou čtvercového typu, klika je oblá a příjemná.

RI 111 – klika s bezpečnostním kováním

Pro všechny, kteří nechtějí nechávat svůj majetkem napospas zlodějům, je tato klika skvělým řešením. Její atraktivní design a materiál, kterým je elox, upoutá každého, kdo tuto kliku uvidí. Nabízíme ji ve třech povrchových úpravách eloxu, přírodního, bronzového nebo nerezového.