Okenní kliky

Michaela – okenní půloliva

Tento typ okenní kliky je vyráběn v různých provedeních. Díky tomu je vhodný téměř do jakéhokoli prostoru. U nás najdete tuto kliku v barvách hnědé, stříbrné, bílé, antik a zlaté. Každý typ provedení je tak možné umístit ro různých místností. Do retro místností, stejně jako do minimalistických nebo okrasných. Vzhledem k tomu, že cena této okenní kliky patří k těm nejlevnějším, a je nabízena v různých barvách, je to skvělé řešení pro každého, kdo má rád střízlivost a pohodu.

Okenní klika oliva 3013

Tato klika je úplně rovná, a vypadá jako klička. Obyčejná klička, která však díky barevným provedením budí zajímavý a nekonvenční výraz. Díky jejímu použití v místnosti docílíte moderního, ale i retro rázu. Je vhodná pro více typů pokojů. Je v barvách stříbrné, bronzové a přírodní.

390 antik – okenní klika  

Tato klika je vhodná do všech interiérů, které jsou laděné do retro stylu nebo do antikvariátního stylu. Tato klika je vhodná pro milovníky antikvariátních kousků. I přesto, že se nejedná o starý výrobek, je uzpůsoben do podoby, která padne k retro vybavení vašeho bytu, domu či kanceláře. Tato klika představuje zajímavý doplněk pro okno, které by mělo zapadnout do starodávného stylu.

Okenní klika Orion 2

Tato klika, ačkoli patří ke klikám s levnějšími cenami, vypadá velmi exkluzivně. Je použitelná na různé typy oken a do různých místností. I díky několika druhům povrchové úpravy. Mezi nimi najdete lesklý nebo broušený chrom, matný bronz, který navozuje charakter luxusu, anebo broušenou či leštěnou mosaz. A také broušený nikl, který skvěle zapadne do retro stylu vašeho obydlí.

Okenní klika 315 – 316

Tato klika uchvátí milovníky oblých tvarů. Její rozeta je ve tvaru oválu, samotná klika pak působí velmi jemně a příjemně. Je vyrobena z tmavého niklu, který se výborně hodí do různých stylů vybavených místností. S touto klikou budete otevírat a zavírat okno několikrát denně pouze pro radost, z příjemného materiálu, který je použitý na kliku, i z velmi příjemného, ergonomního tvaru kliky.