Koule a madla

ŠTÍT S KOULÍ TB/7071 - Přírodní elox
ŠTÍT S KOULÍ TB/7071 – Přírodní elox

Štít s koulí TB/7071

Tento typ koule na dveře je se štítem. Jedná se tedy o celek koule a zámku. Materiál, z kterého je vyrobený, je elox. U nás najdete 3 druhy povrchu, v barvě přírodní, šampaň a nerezu. Díky oblým tvarům štítku a kulatého madla, působí tento typ kování velmi příjemně a nenuceně. Snadno zapadne do každého interiéru a dobře pasuje i jakýmkoli dveřím. Navíc patří mezi nejlevnější typy koulí. Díky použitému materiálu se jedná o výrobek s dlouhou životností, který je odolný vůči mechanickému poškození.

KOULE PEVNÁ 7071 NA ROZETĚ
KOULE PEVNÁ 7071 NA ROZETĚ

Koule pevná na rozetě 7071

Tento typ koule je vhodný pro všechny, kdo hledají kouli na rozetě. Tento výrobek je vyroben z materiálu elox, ve čtyřech provedeních. Kromě klasické přírodní, je to ještě bronzová, nerezová a šampáňo barva. Díky kulatému tvaru se hodí i do menších prostor. Tento typ koule je vhodný pro minimalistické interiéry, ale i do úplně obyčejných místností.

KOULE + KOULE 2229
KOULE + KOULE 2229

Zamykací koule

Tento typ koule je vhodný pro dřevěné a ocelové dveře, jejichž tloušťka je 35 až 45 mm. Klíč, který je součástí balení této koule se používá pouze pro odemykání. Zamykání funguje dvěma způsoby. Prvním je automatické, dveře se tedy zamknou pouhým zavřením. Druhým způsobem je stisknutím tlačítka, které je na vnitřní straně.

Tato koule je nabízena ve třech provedeních, mezi něž patří nerez, antik a mosaz. Nerezové provedení je vhodné do jakéhokoli prostoru, antikové je vhodný do retro místností a mosazné provedení, které budí dojem luxusu, se hodí i do luxusních místností, nebo tam, kde potřebujete oživit a zkrášlit místnost.

CRYSTAL - 830 PT
CRYSTAL – 830 PT

Crystal – koule

Tato svým designem velmi exkluzivní koule, je vhodná do zajímavých místností, nebo tam, kde chceme upoutat pozornost na tento detail. Díky této speciální kouli, která je vyráběna ve dvou variantách, a to ve zlaté barvě a v chromu, a jejíž koule je tvořena krystalem značky Swarovski, obzvláštní každý pokoj ve vašem obydlí, i ve vaší práci. Díky této speciální kouli získá interiér na originalitě a luxusu.


Madlo 283/2

Tyto madla jsou jedny z nejlevnějších, které u nás najdete. Jeho tvar je oblý a velmi příjemně se používá. Je vyráběný z nerezové ušlechtilé ocele, a proto je chráněn proti mechanickému poškození a má dlouhou životnost. Díky svému tvaru dobře zapadne do každého prostoru. Působí velmi nenásilně a přirozeně.