Interiérové dveřní kliky

Elios – R

Tato klika patří mezi rozetové typy klik. Je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli a má velkou životnost. Tato klika se hodí díky svým vlastnostem na venkovní dveře, ale i do interiérů.  Díky použití této kliky v interiéru, můžete oživit celkový dojem místnosti. Tato klika svým designem, jejíž rozety jsou kulaté a jejíž tvar je oblý a zajímavě řešený, okamžitě rozsvítí celou místnost a upoutá pozornost každého, kdo ji uvidí. Tato klika, přestože je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí zajímavý a neotřelý design, patří k nejlevnějším klikám, které u nás najdete.  Tvar a zpracování této kliky budí dojem luxusu a vysoké ceny.

klika TI - FAVORIT SPECIAL - 2005 - Broušená nerez
klika TI – FAVORIT SPECIAL – 2005 – Broušená nerez

Favorit special 2005

Tato klika je vyrobena z nerezové ušlechtilé oceli. Díky tomu je velmi odolná proti jakémukoliv mechanickému poškození. Přestože splňuje nejvyšší nároky a umožňuje umístění na vysoce frekventovaná místa, patří mezi nejlevnější výrobky, které u nás najdete.Tuto kliku si vybírají lidé, kteří mají raději oblé tvary, které má štítek. Jedná se tedy o štítové kování. Navíc jeho klika je velmi příjemná k používání.

Allegro

Tato velmi moderní klika je nabízena ve dvou verzích, štítové i rozetové. Vybrat si tak můžete luxusní štítovou kliku, jejíž tvar štítku je zajímavým doplňkem každého interiéru, a klika je oblá a zajímavě tvarovaná. Rozetová verze pak nabízí kulaté tvary obou rozet, a stejnou oblou a tvarovanou kliku.Materiál, z kterého jsou kliky vyrobeny, jsou také dva. Buď si můžete vybrat patinovanou mosaz, která se hodí do retro místností, anebo si vyberete leštěnou, lakovanou mosaz, která se bude dobře vyjímat i v moderně vybavené místnosti.

Jack – R

Tento typ kliky patří k rozetovým modelům. Tvary obou rozet jsou čtvercové, klika je oblá a prohnutá. Materiál, z kterého je klika vyrobená, je ušlechtilá ocel, kování je ze zinku. Tento typ klik se hodí i do velmi frekventovaných prostor, jako jsou banky, obchody, kanceláře a další. Díky použitým materiálům je velmi odolná i proti mechanickému poškození.